Menu

banner bucha

Мебель в Буче Абсолют

У Бучі створять перший в області центр соціальних послуг

У Бучі створять перший в області центр соціальних послуг

У Бучі розпочалася робота над створенням «Прозорого соціального офісу», який діятиме у реконструйованому приміщенні управління праці і соціального захисту.

У Центрі надаватимуться послуги за такими напрямками: призначення субсидій, пільг і допомоги; пенсійні питання; консультації фахівців центру зайнятості.

Оформлення субсидій, соціальних виплат, пенсій, сприяння у підборі роботи, нарахування допомоги із безробіття, надання інформаційних послуг щодо соціальних послуг пенсіонерам, особам із інвалідністю, сім’ям із дітьми, молоді – далеко не повний перелік питань, із якими приходитимуть у новий центр.


У приміщенні центру працюватиме дитяча кімната для перебування малолітніх дітей, батьки яких звернулися за отриманням послуги. Вхід буде облаштований пандусами та іншими технічними засобами для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Приміщення Центру поділятиметься на відкриту (фронт-офіс) та закриту (бек-офіс) частини.

У Бучі за таким принципом уже працює ЦНАП у міській раді, тому «запустити» соціальний буде простіше.

 

Последнее изменениеПонедельник, 24 июля 2017 10:24

Дополнительная информация


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!