Menu
Реклама в буче

Нові тарифи на послуги з централізованого опалення на опалювальний період 2017–2018 рр.

Нові тарифи на послуги з централізованого опалення на опалювальний період 2017–2018 рр.

Нові тарифи на послуги з централізованого опалення на опалювальний період 2017–2018 рр.

ПКПП «Теплокомунсервіс» проінформувало про підвищення тарифів на послуги з централізованого опалення. 

Нові тарифи будуть введені як для населення, так і для бюджетних установ та інших підприємств.

Діючий нині тариф для населення складає 1273, 27 грн за 1 ГКал, був розрахований і затверджений 31.03.2015 р. на рівні фактичних витрат 2014 року. З 2015 по теперішній час тариф не змінювався. Причинами підвищення тарифу на свої послуги ПКПП «Теплокомунсервіс» називає: 

  • збільшення вартості природного газу та електроенергії;
  • підвищення мінімальної заробітної плати;
  • зростання ціни на матеріали, необхідні для поточних ремонтів та технічного обслуговування обладнання та теплових мереж.

    Tarify

    Керуючись порядком доведення до споживачів інформації про тариф на послугу централізованого опалення, зауваження і пропозиції фізичних та юридичних осіб їх об’єднань підлягають реєстрації та розгляду ПКПП «Теплокомунсервіс» надісланих за адресою: 08292, Київська обл., м. Буча, вул. Пушкінська 59Б. Строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб приймаються зауваження та пропозиції становить 14 днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифу. 

    Інформація про зміну тарифу з’явилася на сайті БМР 4 липня 2017 року, тобто пропозиції та зауваження можна подавати до 18 липня.

 

Дополнительная информация


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!