Menu

banner bucha

Мебель в Буче Абсолют

А.Федорук: «Бучанці чекають O-Fest більше ніж Пасху»

А.Федорук: «Бучанці чекають O-Fest більше ніж Пасху»

В Бучі та Києві відшумів IV Міжнародний музичний фестиваль О-Fest. Цього року програма фестивалю була розбита на дві локації. Перший день фестивалю традиційно пройшов у Бучанському ландшафтному парку, другий – на столичному Співочому полі. 
Організатори фестивалю розповіли, як фестиваль підтримує інфраструктуру в Бучі та «народжує» нові жанри в музиці.
Як відомо, O-Fest - це єдиний в Україні фестиваль оперети, опери та мюзиклу. Але цього року, до програми фестивалю додались також номери із піснями народів світу. 
 «O-Fest – це культурна дипломатія в дії. На фестиваль їдуть ті люди, які поважають Україну, - зазначив мер Бучі Анатолій Федорук, - Крім того, фестиваль несе в собі важливу місію у площині децентралізації. Він допомагає об`єднувати територіальні громади. O-Fest підтягує інфраструктуру. Готелі – переповнені, бізнес розвивається. Це тішить».
«Ми прагнемо всім сусіднім державам показати: O-Fest -  це головний шлях до дипломатичних перемовин, - пояснив художній керівник Київського театру оперети Богдан Струтинський, - Ми думаємо про те, щоб O-Fest став фестивалем-премією. Не обіцяю що це реалізується наступного року, але ми, спільно з нашими партнерами, над цим працюємо. Фестиваль-премію – це буде не гала концерт, а опера. І ми будемо вручати премії, у тому числі і грошові. На сьогодні є певні домовленості із однією ювелірною компанією щодо виготовлення символів O-Fest. Це все попереду, адже O-Fest – це назавжди!»
«От побачите, що Нацбанк друкуватиме купюри із символікою 10-го ювілейного фестивалю O-Fest. І це не мрію. Все можливо…», - додав Анатолій Федорук.
В рамках організації фестивалю, колектив Київського театру оперети щорічно проводити велику дослідницьку роботу у сфері музики.  
 «Традиційно ми робимо творчу пошукову роботу, - розповідає хормейстер-постановник Київського театру оперети Ігор Ярошенко, - Ця робота додатково, допомагає нам створити нові жанри в музиці. Остання наша музична інновація дозволить об`єднати жанри «опера» та «мюзикл». Тому чекайте прем`єр». 
Як відомо, фестиваль O-Fest Київським театром оперети в був заснований у 2013 році. Ідея – культурний діалог і створення геокультурного іміджу України у Світі. 
 


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!