Menu

banner bucha

Мебель в Буче Абсолют

Швидкий пошук підробітку у Бучі: можливості для зацікавлених містян

Швидкий пошук підробітку у Бучі: Швидкий пошук підробітку у Бучі:

Якщо немає роботи, або вона є, але зарплатні не вистачає, єдиним виходом буде пошук додаткових можливостей для заробітку. Сучасні умови дозволяють зробити це швидко і безпечно – особливо, якщо орієнтуватися на ринок послуг. Він залишається динамічним та стабільнім навіть не зважаючи на важкі для економіки періоди. На цей ринок орієнтований онлайн-сервіс Kabanchik.ua – завдяки ньому підробіток у Бучі знайдуть всі зацікавлені жителі міста. Проект гарантує можливості для людей з роботою, студентів, пенсіонерів, мам у декретній відпустці та всіх інших, хто хочуть зручно і достатньо заробити.


Принципи простого пошуку підробітку
За інформацію розробників сервісу, він на даний момент об’єднує близько 50 тисяч замовників. Так тут називають роботодавців – всіх людей, зацікавлених у замовленні послуг. Серед замовників – представники бізнесу та містяни, яким потрібна професійна допомога. Головна специфіка – разові послуги з фіксованими умовами, датою виконання, сумою оплати. Завдяки такому підходу можна планувати підробіток, який не заважатиме основній роботі.Алгоритм сервісу дозволяє виконавцям витрачати мінімум часу на пошук підробітку. Шукачам не треба передивлятися всі завдання: достатньо обрати з 1000 категорій на сайті цікаві для себе напрямки і просто отримувати миттєві сповіщення одразу після публікації в них нових задач. Кожне сповіщення містить посилання – по ньому можна переглянути умови і подати заявку на виконання. Завдяки цьому час на пошук підробітку скорочується до декількох хвилин на день.
Робота для всіх зацікавлених

Варіантів для додаткової роботи на сервісі безліч: від елементарних послуг, що не потребують навіть наявності професії до складних завдань для професіоналів. Найбільш популярні напрямки – побутові: вирішення проблем городян. Наприклад, на Kabanchik.ua часто замовляють ремонт холодильників: замовники зацікавлені у послугах майстрів, що готові відновити важливу техніку максимально швидко, без транспортування до майстерні.Заробити допоможуть навички домашнього майстра: елементарні чи професійні знання з ремонту сантехніки, електромереж, ремонту та збирання меблів, врізання замків тощо. Високий попит серед жителів Бучі – на клінінгові послуги, кур’єрську доставку, роздачу рекламних листівок. Добре заробити можна, володіючи навичками будівельника-ремонтника: є багато завдань на квартирні ремонти. Окремі можливості є для фрілансерів – на сервісі працює біржа, що дозволить знайти підробіток копірайтерам, розробникам, дизайнерам та іншим спеціалістам. 

Инфографика

Безпечний підробіток
Сервіс не просто дарує можливість відслідковувати цікаві пропозиції та подавати заявки. Він орієнтований на безпечну взаємодію виконавців та замовників.

І ось як це проявляється:

✔ завдання проходять модерацію, і представники проекту видаляють завдання, які викликають підозри;

✔ є опція «Безпечна угода» - сервіс виступає гарантом оплати за послугу після її виконання;

✔ контактні дані доступні тільки конкретним замовникам, які обрали виконавця для реалізації їх завдань;

✔ на сервісі діє служба підтримки, готова вирішити спірні питання щодо виконання роботи та її оплати.

 

Як почати підробляти?
Проста і безкоштовна реєстрація, перевірка даних, заповнення власного профілю – три кроки, що дозволять розпочати пошук додаткової роботи на сайті. Додатково рекомендується встановити мобільний застосунок для виконавців – завдяки ньому можна бути в курсі нових завдань та подавати заявки будь-де і в будь-який час.Розробники проекту рекомендують вже зараз закріплювати свої позиції на онлайн-ринку послуг: цікавість замовників до пошуку виконавців через Інтернет зростає. Все більше людей обирають такий спосіб замість неефективного і ризикованого найму виконавців за об’явами чи газетними оголошеннями.

Последнее изменениеВторник, 23 января 2018 11:20

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!