Menu

banner bucha

Мебель в Буче Абсолют

День Святого Миколая у Бучі

День Святого Миколая у Бучі

Перше свято, яке збере громаду в одну родину у новорічно- різдвяні дні та зробить заспів аж на цілий місяць - Святого Миколая.Перше свято, яке збере громаду в одну родину у новорічно- різдвяні дні та зробить заспів аж на цілий місяць - Святого Миколая.


Традиційно розпочнеться воно у приміщенні міської ради, пройде вулицями міста і чекатиме відкриття новорічного казкового містечка " Бучанські чарівні передзвони" та ковзанки.
Чекаємо Вас біля головної ялинки міста!!!!

Дополнительная информация

  • Дата початку: Вторник, 19 декабря 2017
  • дата кінця: Вторник, 19 декабря 2017
  • Організатор: Бучанська міська рада
  • Місце проведення: Ірпінь
  • Час початку: 15:00 - 18:00
  • Вхід: вільний

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!