Menu

banner bucha

Мебель в Буче Абсолют

У Бучі штрафуватимуть за «сміття повз смітник»

У Бучі штрафуватимуть за «сміття повз смітник»

Від 850 до 1700 гривень штрафу доведеться викласти за несанкціоноване викидання сміття мешканцям Бучі.

Про це попередило бучанців КП «Бучанське управління житлово-комунального господарства». 

Крім того, комунальники попередили, що в тарифі на послуги за вивіз сміття нарахування та сплата проводиться тільки за тверді побутові відходи. Великогабаритні та ремонтні відходи не входять у норму надання послуг з вивезення ТПВ. Великогабаритне, будівельне сміття, бур’яни гілки та інше, мешканці багатоквартирних та приватних будинків мають утилізувати самостійно, замовивши таку послугу в спеціалізованій організації, в т.ч. КП «БУЖКГ». 

Про випадки порушення правил благоустрою можна повідомити за тел.: (04597) 49092 – приймальна, або (04597) 25790 – диспетчер (цілодобово).
До речі, 17 липня 2017 року у Верховній Раді був зареєстрований законопроект № 6730 «Про внесення змін до Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення» (щодо викидання відходів у неналежних місцях)». Як вказано в пояснювальній записці, в Кодексі України про адміністративні правопорушення відсутня окрема стаття, яка б передбачала відповідальність за навалювання сміття будь-якого походження та обсягу. Розміри штрафів і механізм їх накладення, які передбачаються іншими статтями цього Кодексу, що регулюють проблему засмічення, недостатньо дієві.

Доповнення Кодексу зазначеною статтею встановить адмінвідповідальність за викидання будь-яких відходів за межі урн, контейнерів або інших ємностей для збору, утилізації чи переробки сміття. Зазначені дії будуть присікатися штрафом від 20 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 грн до 850 грн). Також за повторне порушення штраф збільшиться від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 грн до 1700 грн).Цікаво, що в розвинених країнах вже давно штрафують за такі правопорушення.

Так, у Сінгапурі за викидання сміття введений штраф – приблизно 650 дол. США. Такий високий штраф дозволив Сінгапуру досягти статусу найчистішого міста планети. А в Лондоні, завдяки підвищенню штрафів за викидання недопалків у недозволених місцях, який становить приблизно 160 дол. США, вдалося досягти зменшення кількості сміття на вулицях, а влада почала використовувати гроші від штрафів на придбання нових урн і фінансування кампанії про шкоду куріння.

 

Последнее изменениеСреда, 09 августа 2017 18:58

Дополнительная информация


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!