Menu

У Бучанському парку пошкодили камери відеоспостереження

У Бучанському парку пошкодили камери відеоспостереження

Сьогодні, 27 березня, в Центральному Бучанському парку пошкоджено камери відеоспостереження. 

«Наразі тривають ремонті роботи», – повідомили у Компанії «БЕСТ», яка обслуговує мережу камер відоспостереження в міста Буча та Ірпінь.

Також 24 березня, Компанія «БЕСТ» повідомила про пошкодження магістрального кабелю в районі Житомирського шосе. Результат цього вандалізму – відсутній сервіс у Білогородці, Чайці, Милій, Дмитровці, Капітанівці. Відновлення лінії завершили на кінець того ж дня.

Дополнительная информация


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!