Menu

banner bucha

За несанкціоноване випалювання сухої трави – адміністративна відповідальність!

За несанкціоноване випалювання сухої трави – адміністративна відповідальність!

Як тільки встановлюється суха і тепла весняна погода на відкритих ділянках із сухою травою нерідко трапляються пожежі.

У переважній більшості – це навмисні підпали. Деякі «добрі» люди намагаються у такий спосіб звільнити територію від сухих бур’янів і трави. 

8 березня, таку пожежу можна було спостерігати на ділянці між вулицею Яблунською та районом Лісова Буча. Це досить значна територія, на якій планується приватна та багатоквартирна забудова.

IMG 4596

Тут таке явище спостерігається щороку восени і навесні. Пожежа була настільки сильною і масштабною, що довелося викликати пожежних. Більш ніж годину пожежники боролися з вогнем, до них долучилися мешканці прилеглих будинків. До кінця дня у повітрі відчувався запах гарі. 

IMG 4599

Подібні випадки непоодинокі на Київщині. За даними ДСНС у Київській області, протягом доби 7 березня рятувальники виїздили на гасіння пожеж трав’яного настилу у Миронівський район, п’ять разів у місто Ірпінь та двічі у Макарівський район. Загальна площа загорання трав’яного настилу склала 7 га, на гасіння було залучено 35 чоловік особового складу та 5 одиниць техніки.

IMG 4593

Варто зазначити, що випалювання сухої трави та опалого листя не лише негативно впливає на оточуюче природне середовище, а й несе загрозу виникнення пожеж, які можуть призвести до знищення житлових та господарських будівель.
За даними досліджень, проведених екологами, при згоранні однієї тонни рослинних залишків у повітря вивільняється до 9 кг мікрочастинок диму. До їх складу входять окиси азоту, важкі метали та низка канцерогенних сполук.
Оскільки спалювання листя, сухої рослинності та відходів несе загрозу для навколишнього середовища, за такі дії передбачена адміністративна відповідальність. Зокрема, накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!