Menu

banner bucha

Мебель в Буче Абсолют

Допоможіть дитині почути голос мами

Допоможіть дитині почути голос мами

Нещодавно батьки маленького Кузьменка Ігоря з Бучі дізналися про діагноз дитини – двобічна сенсоневральна глухота. Дитині ще немає й трьох років, а він уже нічого не чує.

«Скоріш за все дитина чула, але внаслідок хвороби, або температури втратила слух. Так як Ігор говорив такі слова як мама, папа, баба. На жаль, точної відповіді лікарі не знають чому так сталося. Наш хлопчик потребує кахелярної імплантації, ціна операції 756 тисяч гривень, це дуже велика сума для нашої сім'ї, але вкрай необхідна для того, щоб наш син чув, і був соціально-адаптованим, для того щоб навчився говорити і вести нормальний спосіб життя», – говорить мама хлопчика.

Без потужних слухових апаратів дитина може залишитися глухою. Для того, щоб малюк повноцінно чув і розмовляв, йому потрібна кахелярна імплантація. Завдяки небайдужим людям та благодійним фондам родині вдалося вже зібрати більшу частину суми. На разі вже частково оплачений імплант та оформлене попереднє замовлення імплану й аудіопроцесора.

28 n

Для збору коштів 22–23 квітня 2017 року проходитиме благодійний футбольний турнір в Бучі (вул. Інститутська, 44). На разі для участі у турнірі вже зареєструвалися 12 команд.

43 n

Всі зібрані кошти будуть передані на лікування хлопчика. Під час турніру буде проходити благодійний ярмарок, розважальна програма для глядачів і т.п.
Відкриття турніру о 19.30 22 квітня.

Дополнительная информация

  • Потрібна сума:: Ціна операції 756 тисяч грн.
  • Картка Пріватбанку: 4731 2171 0401 0614 Кузьменко Марина
  • Яка потрібна допомога: Фінансова
  • Контакти: Телефон мами Марини Кузьменко (097) 836-53-40
Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!